Atrakcje #1 – ZygZag Karting w Bielsku-Białej !

ZygZak Karting, jedna z najlepszych atrakcji w Bielsku-Białej.

Odwiedziliśmy najdłuższy tor kartingowy w Polsce, aby przekonać Was, że nawet podczas deszczu, w Beskidach nie można się nudzić!

Atrakcji w Bielsku-Białej jest naprawdę całkiem sporo, dlatego planując urlop w Beskidach, warto również sprawdzić jakie atrakcje są w pobliżu. Dla Waszej wygody, zebraliśmy atrakcje z Bielska-Białej w jednym miejscu, możesz znaleźć je w naszym dziale Atrakcje.

ZygZak Karting to oficjalnie, najdłuższy kryty tor kartingowy w Polsce. Tor mieści się w centrum Bielska-Białej, dlatego w kilka chwil możemy dotrzeć na miejsce, bez używania komunikacji miejskiej. Jeśli wybraliście się w Beskidy na narty lub piesze wycieczki, a pogoda nie sprzyja, warto skorzystać z krytego toru kartingowego ZygZak

Dzięki różnym konfiguracją, tor może mieć od 640 do 720 metrów, specjalnie zaprojektowanej trasy. Zaawansowani zawodnicy kartingu, jak i nowicjusze, z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Zastosowanie na torze dwóch rodzajów nawierzchni, dzięki którym przejazd jest bardziej urozmaicony, dostarcza nie lada frajdy. To samo możemy powiedzieć o rampach wjazdowo-zjazdowych, które gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Dosłownie i w przenośni, ponieważ w ZygZak Karting tor jest dwu poziomowy.

Odwiedziliśmy ZygZak osobiście i jesteśmy pod wielkim wrażeniem samego toru, jak i ilości świetnej zabawy, którą niesie jazda gokartem. Poniżej znajdziecie film z naszej wizyty, zachęcamy do oglądania 🙂