Ośrodki wczasowe

Niestety nie znaleziono obiektów spełniających zaznaczone kryteria wyszukiwania

Niestety nie mamy jeszcze obiektów w podanej kategori

Ośrodki wczasowe Wisła

Ośrodki wczasowe i kompleksy wypoczynkowe w górach cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony turystów zwłaszcza latem, gdy istnieje możliwość korzystania z nieogrzewanych drewnianych domków oraz pól kempingowych. Mimo to w Beskidach nie brakuje całorocznych ośrodków wypoczynkowo-wczasowych. Zimą wspomniane już domki i pola kempingowe nie są udostępniane turystom, ale wciąż funkcjonują komfortowe budynki dla grup szkolnych, wycieczek zakładowych i innych grup zorganizowanych. Ośrodki wczasowe przyjmują także rodziny z dziećmi oraz osoby indywidualne.

Ośrodki wczasowe Wisła, Szczyrk, Ustroń

W Wiśle, Szczyrku i Ustroniu, czyli miastach, w których natężenie ruchu turystycznego w sezonie jest ogromne, znajduje się wiele komfortowych obiektów, łączących stylową regionalną architekturę z funkcjonalnością wnętrz. Pokoje są gustowne i wygodne, dlatego dobrze czują się w nich zarówno seniorzy, jak i uczestnicy zielonych szkół.

Wszechstronnie przystosowane domy wypoczynkowe są gwarancją, że pobyt w polskich górach będzie należał do udanych. Do dyspozycji gości jest wiele miejsc noclegowych w pokojach dwu, trzy czy czteroosobowych, a w przypadku niektórych ośrodków wczasowych – także w apartamentach.

Ośrodki wczasowe Wisła słyną z wielu wygód. Doskonałe wyposażenie pokoi i smaczna, domowa kuchnia to jeszcze nie wszystko. Wokół niektórych budynków urządzono ogród, w którym funkcjonuje duży plac zabaw dla dzieci, znajdują się przyrządy do ćwiczeń albo boisko do siatkówki, altana, miejsce na grilla lub ognisko.

Domy wypoczynkowe kojarzą się także ze strefą spa & wellness. Na turystów czekają zatem sauny, jacuzzi, istnieje możliwość udania się na masaż relaksacyjny bądź skorzystania z wielu różnorodnych zabiegów kosmetycznych.

Atrakcyjne ceny pobytu

W naszej bazie znalazły się zarówno tanie ośrodki wczasowe w Beskidach, jak i luksusowe domy wypoczynkowe w nieco wyższych cenach. Korzystając z bazy wisła.com.pl oraz dostępnych filtrów wyszukiwania, każdy znajdzie ośrodek wczasowy z odpowiednią ilością udogodnień i w dobrej dla siebie cenie.

Dla turystów równie ważna jest lokalizacja obiektu. Ośrodki wczasowo-wypoczynkowe zwykle usytuowane są na obrzeżach miast i w pięknych okolicznościach przyrody. Dotyczy to zwłaszcza mocno rozbudowanych kompleksów, które oprócz całorocznych budynków obsługują domki letniskowe i pola kempingowe. Z takiej lokalizacji z pewnością będą zadowoleni ci, którzy większość czasu planują spędzić przemierzając szlaki turystyczne, ale turyści, którzy lepiej czują się w centrum tętniącego życiem miasta, także znajdą coś dla siebie.